Zarządzanie

Lepiej zarządzaj firmą

Dane klientów w jednym miejscu

Nie musisz już przeszukiwać notesów i kalendarzy, aby znaleźć numer telefonu klienta lub informacji z jakich usług korzystał wcześniej. Teraz wszystkimi danymi zarządzać będzie system.

Rezerwacja oszczędza Twój czas

Od teraz klienci sami będą zapisywać się na wizyty, dzięki czemu pracownicy nie będą musieli odrywać się tak często od pracy aby przyjąć rezerwację, a pracownicy recepcji będą mogli zająć się innymi ważnymi dla firmy czynnościami.

Obsługa karnetów

Zapanowanie nad karnetami wszystkich klientów jest bardzo czasochłonnym zajęciem. Od teraz Twoje obowiązki przejmie system rezerwacji. Reservante w pełni automatycznie będzie pilnować aby klient nie złożył w ramach karnetu zbyt dużej ilości rezerwacji.

Lista rezerwowa

Z pewnością dużym problemem w Twojej firmie są osoby, które zapiszą się na termin, a następnie z niego rezygnują. Dzięki liście rezerwowej, kiedy termin zostanie zwolniony, osoby które zadeklarowały chęć zapisania się, dostaną powiadomienie o jego zwolnieniu. Pozwoli Ci to zmniejszyć liczbę "okienek" w terminarzu zajęć.

Pola dodatkowe

Czasem nie wystarczą podstawowe dane na karcie klienta i istnieje konieczność dodania nowych pól opisowych, np. kolor włosów w przypadku firmy fryzjerskiej lub numer rejestracyjny w zakładzie blacharsko-lakierniczym. Reservante pozwala dodać dowolną liczbę dodatkowych pól opisowych, a także wybrać ich rodzaj, np. pole tekstowe, listę wielokrotnego wyboru.

Konta pracowników i recepcji

Każdemu pracownikowi możesz założyć osobne konto i nadać mu dowolny dostęp do wybranych działów, kalendarzy i usług. Dzięki temu pracownik recepcji może mieć wgląd tylko do kalendarzy i klientów, pracownik działu marketingu - do statystyk, a księgowa - do listy faktur.

Integracja ze stroną www

Aby klienci szybciej dowiedzieli się o możliwości rezerwacji, możesz zintegrować swoją stronę firmową z systemem Reservante. Możesz to uczynić umieszczając odnośnik graficzny na swojej stronie, który przekieruje klienta do systemu rezerwacyjnego lub zamieścić cały system rezerwacji na jednej z podstron firmowej strony www.

Obsługa przez internet

Nie musisz być w firmie, aby mieć dostęp do systemu zarządzania Twoją firmą. Wystarczy tylko dostęp do Internetu. Internet jest obecnie tak powszechnym medium, że nawet będąc daleko poza firmą, możesz mieć kontrolę nad biznesem.

Zakupy grupowe

Dołączenie do sieci zakupów grupowych, zawsze wiąże się z pozyskaniem dużej liczby klientów w badzo krótkim czasie. W Reservante wystarczy wprowadzić do profilu klienta pole dodatkowe dla kodu zakupionego kuponu lub przypisać karnety klientom z zakupów grupowych, a całą resztą zajmie się system.

Zobacz co mówią o systemie rezerwacji nasi klienci

"Zastosowanie Rezervante o około 80% zmniejszyło ilość telefonów do recepcji. Zaoszczędziliśmy dzięki temu mnóstwo czasu, który teraz możemy spożytkować na inne, ważne dla naszej firmy czynności. Klienci także są bardzo zadowoleni z rezerwacji."
Aleksandra Wajman

Byliśmy także w mediach

Media o naszym systemie rezerwacyjnym

Nieustannie pracujemy nad rozwojem systemu

67923

użytkowników

dokonujących na co dzień rezerwacji

1134458

rezerwacji

złożonych do tej pory poprzez Reservante

1154380

usług

na które zapisali się do tej pory klienci

Wypróbuj za darmo

(30-dniowy okres testowy - bez opłat, bez umowy - zrezygnuj, kiedy chcesz)