Statystyki

Poznaj lepiej swój biznes

Statystyki kalendarzy, pracowników i usług

Czy wiesz dokładnie, którzy pracownicy generują największe przychody i które usługi cieszą się największym powodzeniem? Reservante dostarcza Ci dokładnych danych na ten temat. Będziesz wiedzieć na jakie usługi zapisują się klienci w różnych miesiącach roku oraz jak zmienia się popularność konkretnych kalendarzy/pracowników.

Skuteczność kampanii reklamowych

Organizując kampanię reklamową w radiu, prasie lub Internecie nie zawsze możesz stwierdzić, jaki jest ich wpływ na liczbę składanych rezerwacji. Dzięki statystykom ilości zakładanych kont, możesz bezpośrednio ocenić skuteczność działań reklamowych.

Najbardziej dochodowi klienci

Obszerne statystyki klientów pozwolą Ci oszacować, którzy klienci składają najwięcej rezerwacji i – co za tym idzie - którzy przynoszą największe zyski. Możesz te dane wykorzystać przyznając najlepszym klientom rabaty i promocje, co jeszcze bardziej zwiększy ich przywiązanie do Twojej firmy. Możesz też ocenić, którzy klienci zrezygnowali z usług Twojej firmy i spróbować ponownie przyciągnąć ich do Ciebie.

Bilans zysków

Każdej usłudze możesz ustalić cenę. Te dane są następnie wykorzystywane do stworzenia statystyki przychodów. Statystyki pozwolą jeszcze dokładniej ocenić, jaka jest kondycja firmy. Wgląd w zmiany zysków w poszczególnych miesiącach w roku, pozwoli Ci też przygotować się na lepsze i gorsze miesiące, np. w miesiącach o mniejszych przychodach możesz zorganizować więcej promocji, aby przyciągnąć klientów.

Zobacz co mówią o systemie rezerwacji nasi klienci

"System Rezervante strasznie ułatwia pracę i monitorowanie składanych rezerwacji. Cenie sobie dostęp do całego systemu z każdego miejsca również za pomocą smartfona. Rezervante daje moim klientom swobode dokonywania rezerwacji o kazdej porze dnia i nocy samodzielnie, bez przymusu dzwonienia , pisania maili. Cenią sobie również możliwość odwoływania rezerwacji , w sytuacji kiedy cos im wypadnie a godzina nie jest zbyt stosowna aby zadzwonić i poinformować nas o tym."
Katarzyna Leńska

Byliśmy także w mediach

Media o naszym systemie rezerwacyjnym

Nieustannie pracujemy nad rozwojem systemu

66451

użytkowników

dokonujących na co dzień rezerwacji

1101612

rezerwacji

złożonych do tej pory poprzez Reservante

1121957

usług

na które zapisali się do tej pory klienci

Wypróbuj za darmo

(30-dniowy okres testowy - bez opłat, bez umowy - zrezygnuj, kiedy chcesz)