Aktualności

Zakończyliśmy ponad roczne prace związane z migracją systemu na nowy silnik. W ich wyniku usprawniono działanie systemu, zwiększając jego szybkość i stabilność, a także przygotowując podwaliny pod dalszy rozwój Reservante.

Przy okazji wdrożyliśmy wiele drobnych rozwiązań, a także kilka większych, m.in:

  • usprawniając korzystanie z karnetów - obecnie osobna posiadająca karnet na daną usługę nie może zapisać się na zajęcia bez karnetu;
  • rozbudowując informacje o płatnościach - od teraz z poziomu Recepcji widać wyraźnie, czy zajęcia są opłacone i jak (przez karnet, czy przez inne formy płatności)

Obecnie rozpoczynamy wdrażanie nowego wyglądu Reservante w oparciu o rozwiązanie RWD, aby system wyświetlał się poprawnie na wszystkich urządzeniach - desktopy, laptopy, tablety oraz telefony komórkowe.

Pozdrawiamy,
zespół Reservante.pl

Zobacz co mówią o systemie rezerwacji nasi klienci

"System Rezervante to zintegrowane narzędzie za pomocą którego mogę prawidłowo zarządzać organizacją zajęć. Cenie sobie dostęp do całego systemu z każdego miejsca również za pomocą smartfona. Rezervante daje moim klientom swobode dokonywania rezerwacji o kazdej porze dnia i nocy samodzielnie, bez przymusu dzwonienia , pisania maili."
DeKaFit DeKaFit

Byliśmy także w mediach

Media o naszym systemie rezerwacyjnym

Nieustannie pracujemy nad rozwojem systemu

67923

użytkowników

dokonujących na co dzień rezerwacji

1134458

rezerwacji

złożonych do tej pory poprzez Reservante

1154380

usług

na które zapisali się do tej pory klienci

Wypróbuj za darmo

(30-dniowy okres testowy - bez opłat, bez umowy - zrezygnuj, kiedy chcesz)