Aktualności

Od teraz Twoi klienci będą mogli kupować karnety i płacić za nie przelewem online.

Dziś wprowadziliśmy pierwszą w tym roku i zarazem niezwykle ważną aktualizację. W ciągu ostatniego miesiąca zbieraliśmy uwagi klientów na temat najważniejszych uwag odnośnie funkcjonowania systemu i ta aktualizacja wprowadza około 40 większych i mniejszych zmian.

Przede wszystkim kompletnie zmieniło się funkcjonowanie karnetów. Od teraz karnet dodaje się jeden raz, a potem do niego przypisuje klientów.

Dzięki temu, nie musisz wielokrotnie wypełniać tych samych pól, np. nazwy karnetu, daty ważności itp., aby dodać klientowi karnet. To ułatwienie ma jeszcze jedną ważną zaletę.

Od teraz możesz zezwolić klientom na kupowanie karnetów i płacenie za nie poprzez system płatności online, tak samo jak mogą dziś płacić za rezerwacje.

Czyż to nie proste? Dodajesz karnet, klient płaci i od razu po zaksięgowaniu wpłaty, karnet jest widoczny na koncie klienta. Możesz teraz znacznie zredukować czas, jaki poświęcasz na przydzielanie karnetów klientom.

Pozostałe zmiany

Oprócz tej istotnej zmiany, dodaliśmy szereg mniejszych funkcji. Oto część z nich:

  1. Dodanie metod płatności - teraz do każdej wpłaty klienta, możesz ustalić sposób płatności, np. przelew, gotówka, płatność online
  2. Nowy sposób edycji wpłat klientów za pomocą wygodnego otwieranego okna
  3. Klientowi podczas rezerwacji, pokazują się tylko te karnety, które obowiązują dla wybranego kalendarza
  4. Zajęcia ukryte, można zastępować innymi zajęciami. Wystarczy tylko dodać usługę o tym samym terminie, w którym występowała usługa ukryta w kalendarzu
  5. Wygodniejszy wygląd listy karnetów w panelu klienta. Od teraz klienci widzą wszystkie ważne informacje o posiadanych karnetach, już na liście karnetów
  6. Znacznie przyspieszyliśmy prędkość wczytywania systemu

Zobacz co mówią o systemie rezerwacji nasi klienci

"SYSTEM REZERVANTE.PL TO PROSTY SYSTEM POMAGAJĄCY W PRACY GDZIE KLIENT MA MOŻLIWOŚC W PROSTY SPOSÓB DECYDOWAĆ O UCZESTNICTWIE W DANYCH ZAJĘCIACH. W MOIM STUDIO WAŻNE BEDZIE BY KAŻDY MÓGŁ SAM W CZYTELNY SPOSÓB DOKONAĆ REZERWACJI. BARDZO WAZNA JEST POMOC JAKĄ SLUŻĄ OSOBY Z REZERVANTE, POLECAM "
magda smus

Byliśmy także w mediach

Media o naszym systemie rezerwacyjnym

Nieustannie pracujemy nad rozwojem systemu

66157

użytkowników

dokonujących na co dzień rezerwacji

1095650

rezerwacji

złożonych do tej pory poprzez Reservante

1115994

usług

na które zapisali się do tej pory klienci

Wypróbuj za darmo

(30-dniowy okres testowy - bez opłat, bez umowy - zrezygnuj, kiedy chcesz)