Aktualności

Wiedza na temat efektów wysyłanych do klientów wiadomości, pozwala lepiej się zorientować, czy chcą oni otrzymywać nasze newslettery oraz jak często je czytają.

Wdrożyliśmy w newsletterze autorski system trackingowy, który na bieżąco zapisuje otwarcia wysyłanych wiadomości przez system Rezervante.

Wprowadziliśmy także w każdej wiadomości newslettera, możliwość wypisania się klienta z subskrybcji i wypisania te również monitorujemy, dzięki temu masz wiedzę na temat ilości przeczytanych wiadomości oraz ilości rezygnacji w odniesieniu do pojedynczej wiadomości wysyłanej z poziomu newslettera. Pozwoli Ci to skuteczniej ustalić, jakich wiadomości Twoi klienci nie chcą otrzymywać, a jakie cieszą się największą popularnością.

Podczas dodawania newslettera, wprowadziliśmy także możliwość zdecydowania, czy newsletter ma być wysłany do wszystkich klientów, czy tylko do tych, którzy wyrazili zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych. Zalecamy wiadomości systemowe, np. dotyczące rezerwacji, wysyłać zaznaczając opcję "Wysyłaj do wszystkich", a wiadomości marketingowe tylko do osób, które wyraziły zgodę.

W dziale podglądu pojedynczej wiadomości newslettera wprowadziliśmy szczegółowe statystyki na temat skuteczności wysłanej wiadomości, uwzględniające:

  • ilość wszystkich wiadomości jaka jest do wysłania
  • ilość wiadomości wysłanych
  • ilość wiadomości w kolejce do wysyłki
  • ilość wiadomości odczytanych
  • ilość rezygnacji z newslettera, po przeczytaniu danej wiadomości

Zobacz co mówią o systemie rezerwacji nasi klienci

"W dzisiejszych czasach możliwość zapisów na zajęcia online jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, zarówno dla naszych Klientów jak i dla nas. Dzięki Rezervante nasi Klienci łatwo mogą zaplanować swoje zapisy i zarządzać nimi. Nam Rezerwante pomogło uporządkować rezerwacje, usprawniło kontakt z Klientami i odciążyło pracę recepcji."
Marta Zawada

Byliśmy także w mediach

Media o naszym systemie rezerwacyjnym

Nieustannie pracujemy nad rozwojem systemu

66500

użytkowników

dokonujących na co dzień rezerwacji

1103384

rezerwacji

złożonych do tej pory poprzez Reservante

1123729

usług

na które zapisali się do tej pory klienci

Wypróbuj za darmo

(30-dniowy okres testowy - bez opłat, bez umowy - zrezygnuj, kiedy chcesz)